807 - Hotel & Residence Sol Alphaville Flat
| Wi-Fi | 24ωρες υπηρεσίες 24ωρη υποδοχή | Φαγητό/Ποτό Μπαρ/ Lounge |
| Κλιματισμός | Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Το 807 - Hotel & Residence Sol Alphaville Flat Barueri διαθέτει επίσης ιδιωτική στάθμευση.
Alpha Green Business Tower απέχει μόνο 5 λεπτά με τα πόδια από το aparthotel, ενώ Municipal Museum Barueri βρίσκεται σε απόσταση περίπου 4 χλμ. Το ξενοδοχείο βρίσκεται κοντά σε φυσικά αξιοθέατα όπως το Parque Ecologico (2 χλμ. ) Και το Park Gabriel Chucre (2,1 χλμ. ). Ilha do Tambore βρίσκεται επίσης κατά προσέγγιση 10 λεπτά με αυτοκίνητο από το κατάλυμα.
Τα δωμάτια καλωσορίζουν τους πελάτες σε τραπεζαρία, ενώ είναι επιπλωμένα με ντουλάπι.
Το Padaria la Ville Barueri σερβίρει μεγάλη ποικιλία πιάτων βραζιλιάνικης κουζίνας και βρίσκεται 550 μέτρα από το 807 - Hotel & Residence Sol Alphaville Flat.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- 24ωρη υποδοχή
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Μπαρ/ Lounge
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Σάουνα
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Θέρμανση
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- 🚗
Μπορώ να παρκάρω το αυτοκίνητό μου κοντά σε τo 807 - Hotel & Residence Sol Alphaville Flat;
Τo 807 - Hotel & Residence Sol Alphaville Flat παρέχει ιδιωτική στάθμευση αυτοκινήτου. - 🕗
Τι ώρα πρέπει να αφήσουμε το δωμάτιο σε τo 807 - Hotel & Residence Sol Alphaville Flat;
Θα πρέπει να εγκαταλείψετε το δωμάτιο του τo 807 - Hotel & Residence Sol Alphaville Flat στις 10:00. - ❓
Ποια πολιτική ακύρωσης υιοθετεί τo 807 - Hotel & Residence Sol Alphaville Flat.
Σε τo 807 - Hotel & Residence Sol Alphaville Flat υποστηρίζουν δωρεάν ακύρωση. Για περισσότερες πληροφορίες, μπορείτε να επικοινωνήσετε με το ξενοδοχείο.